Network Marketing Liderimiz Ol, Özgürce Çalış ve Gelir Kazan

  • Girişimci ol, özgürce çalış.
  • Dilediğin kadar çalış, ister tam gün ister yarım gün.
  • Finansal özgürlük kazan.
  • Saygınlık kazan.
  • Ücretsiz etkinlik ve eğitimlere katıl ve sosyalleş.
  • Ücretsiz eğitimlere katıl.
Network Marketing Nedir?
Network Marketing son zamanlara özellikle kadınların ağırlıklı tercih ettiği bir iş modelidir. Network Marketing ile sağlıklı beslenme, kişisel bakım, kozmetik, ev temizliği gibi birçok ürünü hem etiket fiyatının altında alabilir hemde bu ürünleri tanıtıp satarak para kazanabilirsiniz. Network Marketing sürecini dilerseniz tek başınıza dilersenizde ekip kurarak satışlarınızı artırabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünleri kendi e-ticaret mağazalarınızda da satabilirsiniz. Daha fazla bilgi için formu doldurun, detaylı bilgi alın.
Dr.Clinic Lideri Olmalısınız?
Network Marketing pazarına yeniden yön veren Dr.Clinic, üyelerine en çok kazandıran Network Marketing şirketlerinden birisidir. Dr.Clinic network marketing alanında üyelerine tüm ürünlerin eğitimlerini, dijitalde pazarlama süreçlerini ücretsiz olarak eğitimini sunmaktadır. Birbirinden farklı kampanyalar ile üyelerine her zaman kazandıran Dr.Clinic, üyelerin ekip kurmasına ve ekip primi kazanmasınada sağlamaktadır. Ayrıca ünvan primleri, kademe primleri, lider yetiştirme primleri gibi prim sistemleri ile de üyelerine kazandırmaya devam etmektedir.
Üye Yorumu
Dr.Clinic ile 6 ay önce tanıştım, bana bilgi verdiklerinden hemen sonra kampanyaları takip etmeye başladım ve bu kampanyaları çevreme tanıtarak satmaya başladım. İlk aydan güzel bir para kazanmıştım. Daha sonra bu işten arkadaşlarımıda bahsederek, kendi ekibimi kurdum. Bir yandan ürünleri satıyor, bir yandan da ekibimizi büyüterek hem ünvan primleri hemde kademe primlerini almaya başladık ekip olarak. Şu an ekibimiz bir çok üyesi tam zamanlı olarak network marketing liderliği yapıyor ve evimizin gelirine katkı sağlıyoruz.
Girişimcilerimizin Kazançları
drclinic
drclinic
drclinic
drclinic
Hülya Avşar ve Buket Aydın’ın Katılımı İle Gerçekleşen Galamız